حمید

سمینار یکروزه فن بیان و بداهه گویی

#همایش #آموزشی

کد تخفیف ویژه 20 درصدی: fanbayan1395   نحوه ثبت نام به دو صورت؛ اینترنتی از طریق سایت ایوند و به صورت معمولی کارت به کارت می باشد.  ...

سمینار یکروزه فن بیان و بداهه گویی
تا
 

کد تخفیف ویژه 20 درصدی: fanbayan1395

 

نحوه ثبت نام به دو صورت؛ اینترنتی از طریق سایت ایوند و به صورت معمولی کارت به کارت می باشد. 

(در صورتی که نمی توانید یا مشکلی برای ثبت نام دارید با شماره های ۰۹۰۱۱۶۹۰۴۲۷ و ۰۹۳۶۱۹۴۰۲۴۷ تماس حاصل نمایید تا راهنماییتان کنند)

 

ارتباط گفتاری، مهمترین رفتار انسان و تاثیر متقابل اجتماعی است؛ کلام لباس اندیشه است و فن بیان زیرمجموعه آداب و معاشرت است که تأثیر بسزایی در روابط اجتماعی دارد. داشتن یک بیان فصیح می‌تواند روابط اجتماعی ما را به شکل قابل‌توجهی بهبود بخشد.

فن بیان و سخنوری موضوعی است که اکثر افراد به نحوی با آن سروکار دارند و در زندگی شخصی خود بصورت ناخودآگاه مورد استفاده قرار می‌دهند. افرادی نیز نیازمند این مقوله هستند؛ اما هنوز یا به آن بی‌توجهی نشان می‌دهند یا اینکه اطلاعی از این مهارت اکتسابی ندارند.

ما نیز بر آن شدیم تا برگزاری کارگاه های آموزشی فن بیان و سخنرانی دانشجویان  و علاقمندان به گونه ای پرورش یابند که بعد از پایان کارگاه های آموزشی و مسابقه مهارت های سخنوری آن ها افزایش یافته و به دنبال ارتقا مهارت های ارتباطی و اجتماعی خود باشند.

 

این کارگاه در روز سه شنبه 12 بهمن ماه به ترتیب زیر به صورت یکروز کامل برگزار می شود:

  1. کارگاه بداهه گویی ساعت 13:00 - 9:00 توسط آقای مهدی صادقلو مدرس سخنرانی و مولف کتاب الفبای سخنرانی
  2. کارگاه فن بیان و ارائه ساعت 18:00 - 14:00 توسط خانم فرزانه معصومیان مدرس فن بیان، مجری و برترين گوينده خبر

 

 

با توجه به اینکه اسفندماه 1395 نخستین دوره مسابقات سخنرانی دانشجویان بین الملل را در پیش داریم برای افزایش آمادگی بازدهی جهت شرکت در این مسابقات؛ توصیه می شود علاقمندان در این کارگاه یکروزه حتما شرکت کنند.

 

 
ورود