مازیار مصطفایی

نمایش شراره

#تئاتر #فرهنگی

نمایش «شراره» نوشته و کار محمد مهدی خاتمی از یکشنبه ۲۵ آذر ماه در تالار بهار مجموعه تئاتر شهر مشهد به صحنه می‌رود. «شراره» روایت زنی است که نامزدش...

نمایش شراره
تا
تا
 

نمایش «شراره» نوشته و کار محمد مهدی خاتمی از یکشنبه ۲۵ آذر ماه در تالار بهار مجموعه تئاتر شهر مشهد به صحنه می‌رود.
«شراره» روایت زنی است که نامزدش را در نخستین روزهای جنگ ایران و عراق از دست داده و تمام این سال ها را با خاطرات ماندگار او سپری کرده است...
این نمایش پیش از این در مهر و آبان ماه سال جاری در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی به اجرای عمومی در آمد که با استقبال مخاطبان مواجه گردید.
در نمایش «شراره» کار گروه تئاتر خرداد است و الهه پژوهی، سحر شفیعی، کریم جشنی، محمود کریمی، مهری شمس، احسان امیری پور، فهیمه نوروزی و غلامرضا عارف نژاد در آن بازی می کنند.  همچنین راضیه ایرانی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، علیرضا سوزنچی مجری طرح، امیر احسان امیری پور مدیر تولید، مهدی حسنی آهنگساز، رضا حسن زاده طراح صحنه، امیر حسین خاتمی مدیر صحنه، هادی شیرازی منشی صحنه،زهره بی خوش طراح لباس،محسن جعفری طراح پوستر و برو شور، مازیار مصطفایی و بهاره شاهزاده روابط عمومی، شیوا کمالی عکاس و ژیلا حسین زاده امور بین الملل حضور دارند.
این نمایش همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت ۱۷:۳۰ درمحل پارک ملت، مجموعه تئاتر شهر مشهد، تالار بهار پذیرای علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.
 ورود