تبلیغات رویداد

دورهمی ادبی جشن ادبی

#دورهمی #فرهنگی

به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان؛ دورهمی ادبی در جشن فصلی   حوزه هنری استان همدان، دورهمی ادبی با شاعران نهاوندی را برگزار می‌کند....

دورهمی ادبی جشن ادبی
تا
تا
 

به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان؛

دورهمی ادبی در جشن فصلی

 

حوزه هنری استان همدان، دورهمی ادبی با شاعران نهاوندی را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان همدان، تعدادی از شاعران نهاوندی در چهارصدو پنجاه و یکمین نشست هفتگی کانون شعر حوزه هنری استان حضور پیدا می‌کنند تا موجبات ارتباط بیشتر شاعران همدان و نهاوند فراهم شود.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان همدان در این باره گفت: به منظور آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های شعری شهرستانها و آشنایی و ارتباط بیشتر و موثرتر میان شاعران استان، دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان اقدام به برپایی نشست‌های مشترکی با شاعران شهرستان‌های استان کرده است.

مریم زندی ادامه داد: در این راستا نشست‌های مشترکی با شاعران شهرهای فامنین، رزن و ملایر برگزار شده‌است و در آخرین نشست هم میزبان تعدادی از شاعران نهاوندی خواهیم بود.

وی ادامه داد: در ادامه‌ی نشست نیز از برگزیدگان بیست و هفتمین جشن فصلی ادبی استان، که در بخش‌های شعر و داستان در دو موضوع آزاد و شهدای مدافع حرم فراخوان داده بود، تقدیر خواهد شد.

زندی در پایان گفت: تعداد 92 اثر توسط داوران ارزیابی شد که در بخش‌های شعر کودک، شعر سپید، غزل، ترانه، داستان کودک و نوجوان، داستان کوتاه و بخش ویژه با اهدای جوایزی از برگزیدگان تقدیر می‌شود.

ورود